Doprava ZDARMA za nákup nad 100 Eur  
Rýchle hľadanie
Použite kľúčové slová pre nájdenie tovaru ktorý hladáte.

DODACIE PODMIENKY

Dodacie podmienky
Dodávky objednaného tovaru budú realizované podľa dostupnosti tovaru a podľa prevádzkových možností predávajúceho v čo najkratšom čase, obyčajne v lehote 1-3 pracovných dní od záväzného potvrdenia objednávky. Dodacia lehota môže byť v niektorých prípadoch dlhša po dohovore s kupujúcim. Miesto a spôsob odberu je stanovené v objednávke kupujúceho. Tovar sa považuje za dodaný ak bol doručený na uvedené miesto. Montáž, alebo inštalácia tovaru nie je súčasťou dodávky. Dopravu na adresu určenia zabezpečuje predávajúci podľa pokynov kupujúceho v objednávke.

Zásielka vždy obsahuje dodací list, návod na používanie prípadne záručný list. Ak tovar nemá vlastný záručný list, ako záručný list slúži daňový doklad - faktúra. Daňový doklad je doručovaný buď priamo v zásielke, alebo samostatne poštou na adresu uvedenú kupujúcim.

Kuriérska doprava UPS
Tovar Vám bude doručený najneskôr do 1-2 pracovných dní od odoslania tovaru na adresu uvedenú v objednávke. Tovar  zaplatíte dobierkou pri prevzatí zásielky. Dodanie je zabezpečené kuriérskou firmou Slovak Parcel Service, s.r.o.
Reklamácia prípadného poškodenia počas prepravy: Zákazník musí prekontrolovať obal zásielky a prevziať ju len ak nie je poškodená. Ak je zásielka poškodená alebo neúplná je nutné spísať s osobou ktorá zásielku doručila protokol o škode alebo zásielku neprebrať. Pokiaľ je to možné prekontrolujte na mieste aj tovar v obale. Ak je tovar mechanicky poškodený v neporušenom obale je potrebné túto skutočnosť nahlásiť ihneď po prevzatí zásielky. Neskoršie reklamácie takéhoto charakteru nebudú akceptované s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu.

Cenník prepravy:
Kuriér UPS (Slovak Parcel Service)
pri nákupe do 100 € (3012,60 Sk) - prepravné  - 5,00 € (150,63 Sk)
pri nákupe nad 100 € (3012,60 Sk) doprava ZDARMA
Uvedené ceny sú vrátane DPH
KOŠÍK
Počet kusov : 0
Počet položiek : 0

Suma:
EUR : 0,00 s DPH
ODPORÚČAME: AUTODOPLNKY
doplnky_do_auta.gif
Kde je lepšia cena?
Ak ste niekde našli lepšiu cenu na niektorý náš produkt, dajte nám o tom vedieť!

Názov produktu:

Info o lepšej cene:

Kontrolný reťazec:

diskusia
Prosím opíšte len červené znaky.
Odoberajte NOVINKY e-mailom
Vaša emailová adresa:
Kontrolný kód:
code
Partneri

Primacy 3

logo Michelin

Partneri:  rezervačný systém  objednávkový systém  autodoplnky  pneu  pneumatiky  najlacnejšie pneu  najlacnejšie pneumatiky  vedenie účtovníctva  daňové poradenstvo  programovanie